Andrzej Duda w Berlinie

Gawronski Rafzen's Blog

Andrzej Duda w Berlinie wraz z Angelą Merkel popisze tajny dokument w sprawie rozpoczętej wojny ze Słowianami na Ukrainie. Traktat o utworzeniu drugiego frontu mongolskiego na Płn. Europy został uzgodniony podczas jego pierwszej oficjalnej wizyty do Estonii, natomiast Traktat z Niemcami nawiązuje w swej symbolice do innego paktu Ribbentrop – Mołotow, również podpisanego w sierpniu i również dotyczył eksterminacji Polaków Słowian.

Duda Brevik

Rozpoczęta wojna przeciwko Słowianom posiada charakter eksterminacyjny i jest uzasadniony poczynionymi przygotowaniami z rozkazu kryminalnej Unii Europejskiej, która nakazała wybudować w Polsce sześć spalarni bio-organicznych. Dodatkowo mają być użyte do masowego spalania Polaków przejęte w sposób kryminalny przez judeo – satanistów cementownie w Polsce. Do tej pory judeo-sataniści wymordowali w różnych krajach przeszło 300 milionów Słowian. Wojna rasowa plemion mongolskich, które przyjęły judaizm nie jest niczym nowym i nieznanym.

Z powodu różnic religijno – poglądowych Słowianie są podzieleni i nie potrafią zgromadzić odpowiednich sił i środków aby zakończyć dzieje…

View original post 8 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s