ZDRAJCA – GRZEGORZ SCHETYNA INFORMUJE I GROZI POLAKOM ŻE JEST W STAŁYM KONTAKCIE Z BRUKSELĄ W SPRAWIE INTERWENCJI WOJSKOWEJ? W POLSCE ! info interia

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Polityk przypomniał, że podczas niedawnej wizyty w Brukseli prosił o przesunięcie debaty na temat Polski. „Prosiłem o jej przesunięcie, bo wydawało nam się wtedy jeszcze, że możemy w Polsce załatwić nasze sprawy. Zawsze taka lekcja pouczania, czy udzielania wskazówek i reprymendy nie jest przyjemna (…). Tego już nie da się utrzymywać w granicach Polski. Sprawa wywołuje wieleemocji na Zachodzie, przede wszystkim w Brukseli i Strasburgu” – powiedział Schetyna, który w ramach kampanii wyborczej na przewodniczącego PO spotkał się w Bielsku-Białej z działaczami partii.

Jak dodał debata w Parlamencie Europejskim „nie będzie dla nas przyjemna”. Zaznaczył jednak, że jego środowisko musi robić wszystko, żeby pokazać, że „nie jest tak, iż Polska wybrała taką drogę i akceptuje taki sposób łamania prawa”. „(…) Wszystkie ręce na pokład. Będziemy (…), jeśli będzie taka potrzeba, a wydaje się, że będzie, informować opinię europejską i światową o tym wszystkim, co tu się dzieje” – powiedział.

View original post 247 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s