Rzygać mi się chce

Sraczka medialna w Judeopolonii rozlewa się cuchnącym bajorem, zaś skurwienie mediów wchodzi na kolejne szczyty – a to w związku ze szczytowaniem NATO w Warszawie, oczywiście za pieniądze polskiego podatnika.

Polska po raz kolejny okazała się prostytutką, która daje dupy za darmo, a nawet dopłaca klientowi i jeszcze jest z tego powodu dumna. Nikt na świecie nie chciał organizować tego gówna, bo to i koszty, i zagrożenie dla bezpieczeństwa – więc Polska pod przywództwem, kurwa ich jebana mać, „patriotów” z PIS, ochoczo się zgodziła.

Warszawa została dość dokładnie zdezorganizowana. „Zmieniono funkcjonowanie” ulic, niektóre (i to główne) wyłączono z ruchu. Wprowadzono w wielu zakazy zatrzymywania się dla samochodów, zlikwidowano miejsca do parkowania. Pozmieniano trasy komunikacji miejskiej. Zapowiedziano Warszawiakom, aby najlepiej w ogóle nie wychodzili z domów i nie wystawiali ciekawskich ryjów przez okna.

Nawet zaplombowano studzienki kanalizacyjne i usunięto kosze na śmieci.

I to wszystko dla wygody gromady psychopatów, których miejsce jest w dołach z wapnem.

Niewiarygodne jest, co kurwy, złodzieje i płatni agenci pieprzą w telewizorni ze śmiertelnie poważną miną. Niektórzy z tytułami „doktorów”, chyba kupionymi na bazarze.

Że wojska rosyjskie toczą wojnę na Ukrainie, że Rosja jest agresywna i nieprzewidywalna, że siłą i przelewem krwi zajęła odwiecznie ukraiński Krym.

Że budowanie baz NATO na całym niemal świecie służy umacnianiu pokoju – zaś manewry wojsk rosyjskich wewnątrz swoich granic to prowokacja, agresja i militaryzm.

Że NATO to typowa organizacja obronna – choć ja nie pamiętam, aby kogokolwiek kiedykolwiek obroniła. Za to mogę zacytować liczne przypadki bandyckich napaści NATO na najrozmaitsze kraje i to bez wypowiadania wojny: Irak, Jugosławia, Libia, Afganistan… to tylko parę pierwszych lepszych przykładów z ostatnich czasów.

Że Polska jest ważnym, „strategicznym partnerem” USA w ramach NATO, choć każdy widzi, że jest traktowana jak śmieć.

Że „tarcza” ma nas bronić przed agresją Rosji – choć przewija się jeszcze teoria o obronie przed rakietami terrorystów muzułmańskich. Jakoś do tej pory psychole tego nie uzgodnili.

Docenimy jednak, jeśli prezydent Obama pozwoli prezydentowi Dudzie pocałować się w dupę.

Gajowy Marucha

Źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/07/07/rzygac-mi-sie-chce/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s