DONBAS reportaż Z KIM WALCZY BANDEROWSKI RZĄD W KIJOWIE i kogo będą musieli mordować Polacy !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Rok 2014. Ukraińskie wojska stacjonują w Karłówce, oraz na donieckim lotnisku. Pomiędzy nimi znajduje się wieś Piaski, w której nie stacjonują żadne wojska. Godzina 5 rano. Mieszkańców budzą odgłosy eksplozji, płoną dachy, giną ludzie. Przerażone kobiety z dziećmi na rękach uciekają do piwnicy.

Wkrótce do wioski wjadą śpiewający i wiwatujący ukraińscy żołnierze- właściwie nie żołnierze, ale zebrani przez oligarchę Igora Kołomojskiego bojówkarze batalionu Dniepr- mającego w Donbasie chyba nawet najgorszą opinię.

Zaczyna się kradzież wszystkiego co mogą tylko dostać w swoje ręce. Nikt ich nie powstrzymuje. Mieszkańcy uciekają autobusami do Doniecka. Mówiąc obrazami zachodnich mediów: tak im się spodobało ukraińskie wyzwolenie, że uciekli do stolicy „separatystów i terrorystów”.

„Górnicze Zorze” to dawny górniczy hotel wypoczynkowy. Na początku wojny, na krótko stacjonowali w nim żołnierze ukraińskiej Gwardii Narodowej. Budynek został otoczony przez mniejsze i gorzej uzbrojone siły młodego ruchu powstańczego. Dowódcy gwardzistów zabronili swoim ludziom podejmowania walki. Wyszli na rozmowy i…

View original post 216 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s