Migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. + ZDJĘCIA

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Takiego zezwierzęcenia w sieci nie było już dawno. Trójka przyjaciół postanowiła się zabawić kosztem niewinnej kobiety. Żeby tego było mało, migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. Transmisja zebrać miała kilkudziesięciu widzów.

Tragedia Szwedki rozegrała się w noc z soboty na niedzielę. Niczego nieświadoma kobieta przebywała w swoim domu w Uppsali, kiedy nagle do środka wdarło się trzech uzbrojonych mężczyzn. Ofiara od razu rozpoznała w nich imigrantów z Bliskiego Wschodu. Mężczyźni bez ceregieli zabrali się do tego, po co przyszli.

Choć może to brzmieć wręcz nieprawdopodobnie, napastnicy postanowili całe zajście uwiecznić. Gwałciciele za pośrednictwem Facebooka zaczęli transmitować zdarzenie. Nagranie obrazowało jak kobieta zostaje rozebrana przez zdarcie z niej ubrań. Następnie każdy ze zwyrodnialców kładł się na niej w wiadomym celu.

Krzyki ofiary mieszały się ze śmiechem gwałcicieli. Transmisja trwała trzy godziny i w momencie „szczytowej popularności” zebrała kilkudziesięciu widzów. Napastnicy udostępnili ją jednak tylko na zamkniętej…

View original post 145 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s